Voľné pozície

OPERATIONS MANAGER / řízení strategických projektů firmy

Rádi bychom do týmu přijali kolegu či kolegyni na pozici Operations managera, který má:

  • prokazatelnou zkušenost ve spolupráci napříč firmou
  • je týmovým hráčem a zůstal mu nadhled
  • prokazatelné zkušenosti s nastavováním efektivních vnitro-firemních procesů a kontrolou jejich dodržování
  • zkušenosti s projektovým řízením a může se pochlubit úspěšně dokončenými projekty
  • zvládne skvěle administrativu, je důsledný a systematický člověk
  • a který zastává názor, že když manažer chápe procesy, tak je následně může, jak kontrolovat, tak i řídit
  • v neposlední řadě ochotu se učit a ví že neví všechno

Pokud se s výše uvedeným ztotožňujete, napište nám.

Výsledkem Vaší práce bude komplexní řízení chodu a vzájemná kooperace všech našich oddělení vedoucí ke skvělým výsledkům. Týká se to nákupu, logistiky, kvality, inženýringu a údržby. Naši zákazníci musí dostat to, co si objednali, vždy včas, v kvalitě a množství.

Co budete dělat:

  • řídit strategické projekty napříč firmou, hlídat veškeré jejich milníky v čase
  • reportovat výstupy našich manažerů a jejich výsledky mateřské společnosti v angličtině
  • vyhodnocovat rizika a vždy budete mít připraven plán „A“ a plán „B“ pro řešení krizových situací
  • monitorovat výkony lidí a poukazovat na oblasti, které se mohou zlepšit
  • zjišťovat rezervy, kde můžeme ušetřit provozní náklady, zlepšit kvalitu, zjednodušit procesy, a naopak vyzdvihnout ty procesy a oddělení, kde jsme dosáhli vynikajících výsledků
  • udržovat tok informací mezi manažery
  • hlídat život produktu ve výrobním procesu, aby běžel hladce a zvyšovala se efektivita výroby

Budete potřebovat:

  • zdravý selský rozum, smysl pro humor a tah na branku
  • angličtinu na vysoké úrovni
  • zkušenosti manažera
  • řidičák
  • vynikající práci v MS office, hlavně excel

Proč se přidat právě k nám?

  • je to práce v nejvyšším managementu
  • stanete se pevným bodem pro všechna oddělení
  • ukážete, co ve Vás je a realizujete své návrhy na zlepšování našich procesů
  • budete pracovat koncepčně a postupně realizovat své plány a cíle
  • za nadstandardní výkon získáte nadstandardní odměnu
  • můžete se u nás seberealizovat a uplatnit své dosavadní zkušenosti

Pokud se chcete stát součástí mezinárodní firmy, která vyrábí produkty pro zdraví lidí, jste na správné adrese. Pokud jste přímý, zvídavý a odolný vůči stresu, tak vás rád uvítám v naši společnosti.

Nejdříve vyplníte online dotazníky potom se potkáte s naši externí personalistkou Ivanou Drábkovou a poté se na vás budeme těšit osobně.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Polní 836, Třinec - Staré Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte nejaké otázky?

Napíšte nám

Pošlite nám svoj životopis. Pomôžeme Vám nájsť vhodnú príležitosť v rámci spoločnosti Walmark.

Jana Schwachulová
HR Business Partner
T.: +420 703 195 121
E.: hr@walmark.cz

Kontaktovať HR oddelenia teraz